Leczenie chrapania

16 października

Noc większości nam kojarzy się z porą odpoczynku od codziennych zajęć, chwilą relaksu i regeneracją sił na kolejne dni. Jeśli tak nie jest a wina leży po stronie „piły snu” nie wolno bagatelizować problemu, gdyż choroba o charakterze przewlekłym, może wywołać groźne dla zdrowia powikłania mózgowe i naczyniowe.

Jeśli nie pomagają domowe sposoby i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów to śmiało możemy polecić laserowe leczenie chrapania w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie.

Zapewniamy diagnostykę, konsultację i dobór kuracji.

Odpowiednio wykwalifikowana kadra poprzez kompleksowe podejście do objawów i prawidłowe rozpoznanie choroby pozytywnie wpłynie na poprawę Twojego zdrowia oraz lepsze samopoczucie.

Najnowszą technologią leczenia chrapania jest sprawdzony model lasera FOTONA Er:YAG.

Metoda laserowego leczenie chrapania ma wysoki stopień zaawansowania i skuteczności na podstawie wyników badań medycznych, naukowców Fotona i stanowi 90%. Pacjenci czują poprawę w postaci zmniejszenia nasilenia bezdechu śród sennego już po pierwszej bądź drugiej próbie. Nie musisz chodzić, wszystko załatwiasz w jednym miejscu, podczas jednej wizyty.

Zabieg NightLase trwa 20 minut. Opiera się na naświetlaniu struktur gardła i aplikacji ok. 6000 impulsów odpowiednio dobranych do stopnia wiotkości układu gardła, czyli podniebienia miękkiego, języczka, łuków podniebiennych, oraz bocznych powierzchni nasady języka. Rekomenduje się wykonanie trzech sesji w 1, 15 i 45 dniu serii zabiegów.

Cała procedura jest bezbolesna, osoby bojące się jakiegokolwiek znieczulenia, bądź źle znoszące go nie muszą się niczego obawiać, gdyż propozycja leczenia chrapania laserem nie wymaga znieczulenia, przez co brak działań niepożądanych. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może udać się do swoich codziennych obowiązków.

Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów i podziel się swoimi doświadczeniami oraz opinią o Nas. Masz gwarancję profesjonalnej współpracy z Nami i atrakcyjnej ceny (1 zabieg 500zł, pakiet 3 zabiegów- 1100 zł).

 

źródło: www.mojaestetyka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Web Spectrum 2018